
Борфреза факелоподібна (поконкова) PROFITOOL — 8х20х64x6 мм (H08206-3INOX)
1 961 ₴
- В наявності
- Код: H08206-3INOX
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза факелоподібна (поконкова) PROFITOOL — 8х20х64x6 мм
Борфрези за неіржавкою сталлю PROFITOOL мають спеціально розроблену форму насічки, щоб задовольнити щораз більший попит на ринку оброблення корозійностійких сталей.
Цей інструмент є більш економічно вигідною альтернативою стандартним методам оброблення, завдяки більшому об'єму видаленого матеріалу під час оброблення неіржавких сталей, а також феритних, аустенітних і мартенситних матеріалів.
Переваги:
- Покращена геометрія насічки — забезпечує високі показники видалення стружки під час оброблення деталей із корозійностійких сталей;
- Високопродуктивне фрезерування — гарантує економію під час виробництва та зменшує час простою;
- Спеціально розроблена геометрія різальної частини — зменшує нагрівання різального краю виробу;
- Виготовлено з високоякісного печеного карбіду вольфраму — гарантує високу продуктивність і довговічність;
- Оброблена на обладнанні з ЧПУ — стабільна висока якість;
- Вироблено згідно з жорсткими стандартами контролю якості — проводиться інспекція 100% паяних з'єднань.
Технічні характеристики:
- Діаметр: 8 мм;
- Довжина робочої частини: 20 мм;
- Загальна довжина: 64 мм;
- Діаметр хвостовика: 6 мм;
- Форма: Факелоподібна;
- Тип: H, FLH, SH;
- Насечка: 3 INOX;
- Матеріал: Твердий сплав (ТС);
- Конструкція: Паяна.
Рекомендовано для матеріалів:
- неіржавка сталь
Країна виробник:
- Великобританія
Країна реєстрації бренда:
- Україна
Комплект постачання:
- Борфреза факелоподібна (поконкова) PROFITOOL — 8х20х64x6 мм (H08206-3INOX)
- пластиковий бокс

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profitool |
| Країна виробник | Великобританія |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 64 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал різальної частини | Твердий сплав |
| Наявність підшипника | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 961 ₴


