
Полотно ножове ручне для металу PROFITOOL 300x13x0,65 мм (2530032BIM)
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2530032BIM
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотно ножове ручне для металу PROFITOOL 300x13x0,65 мм (2530032BIM)
Полотно пиляльне ручне ножівка.
Переваги:
- Пряме різання;
- Неломкість;
- Виготовлено з BiMetal 8% Co.
Технічні характеристики:
- A — крок зубців: 0,8 мм (32 зубці на дюйм);
- B — робоча довжина: 300 мм (12");
- D — товщина: 0,65 мм (1,32").

Рекомендовано для матеріалів:
- метали;
- неіржавка сталь.
Країна виробник:
- Германия
Країна реєстрації бромнда:
- Україна
Комплект постачання:
- Полотно ножове ручне для металу PROFITOOL 300x13x0,65 мм (2530032BIM)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profitool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 300 мм |
| Застосування полотна | Метал |
| Крок зубів | 0.8 мм |
| Призначення полотна | Ножівка |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴
