
Лезо Olfa COB-1 5-сегментів 15 шт.; з подвійним кутом заточування, для ножів CMP-1, CMP-1/DX (651512)
193 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 651512
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лезо Olfa COB-1 5-сегментів 15 шт.; з подвійним кутом заточування, для ножів CMP-1, CMP-1/DX (651512)
| Артикул: | COB-1 |
| Матеріал: | інструментальна сталь |
| Товщина леза: | 0.5 мм |
| Довжина різального краю: | 5 мм |
| Довжина леза: | 24.5 мм |
| Інструмент: | CMP-1. CMP-1/DX |
| Кількість: | 3 |
| Паковання: | пластиковий кейс у поліпропіленовому пакеті |
| Виробник: | OLFA (Японія) |
| Сфера застосування: | для розрізання паперу. плівки. картону. тканини. інших робіт |
- три леза по п'ять сегментів (15 шт.) з інструментальної сталі для циркульних ножів CMP-1 и CMP-1/DX;
- подвійний кут заточування;
- для встановлення в ніж необхідно відламати один сегмент (для відламування використовуйте пасатижі);
- леза OLFA спеціально виготовлені для ручного інструменту та рекомендовані для використання з ножами OLFA.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olfa |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ніж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴

