
Генератор Generga SP12H однофазний бензиновий портативний ГЕНЕРГА (01010101007)
305 965 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01010101007
Генератор Generga SP12H однофазний бензиновий портативний ГЕНЕРГА (01010101007)
Генератор SP12H; 12 кВА/12 кВт; 230 В; HONDA GX690; альтернатор NSM (Італія) безщітковий; точність напруги +5%, – 5%; електростартер; коеф. потужності 1; бак-каністра 20 л; IP23; клас ізоляції H; тепловий захист; захист від браку змащування;
ЗРУЗИТИ РОЗШИРЕНІ ТЕХНІЧНІ ДАНІ ГЕНЕРАТОРА (PDF)
Потужний, надійний і надійний генератор із двигуном Honda GX690 підходить для професійного використання на будівельних майданчиках або фермах. Завдяки своїй потужності цей генератор адаптований як для невеликих, так і для великих будівельних машин. Крім того, цей генератор може використовуватися як резервне джерело енергії для забезпечення безперебійного електроживлення в різних умовах.
Генератор Generga SP12H може бути резервним джерелом електричго струму для забезпечення електроенергією заміського будинку, ремонтної бригади, будівельного майданчика тощо.
Генератор може забезпечити електроживлення газового котла (0,5 кВт), холодильника (0,7 кВт), пральної машини (1 кВт), посудомийної машини (1,2 кВт), мікрохвильової печі (0,9 кВт) тощо.
Для цього генератора ви можете купити комплект надувних коліс, які забезпечать чудову мобільність у різних умовах.
Додаткове обладнання:- Панель автоматичго введення резерву
- Надувні колеса та набір ручок
Специфікації
- Номінальна потужність: 12.0/12.0 кВА/кВт
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Двигун: Honda GX690
- Оберти двигуна: 3000 min -1
- Тип стартера: Електростартер
- Об'єм паливного бака: 20 л
- Витрата палива за 75% навантаження: 5.4 л/год
- Габарити: 1080x580x580 мм
- Вага: 139 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generga |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 12 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Повна потужність | 12 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 60 років |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 4 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Кількість коліщат | 2 |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 139 кг |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 1080 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | HONDA |
| Об'єм паливного бака | 20 л |
| Споживання палива | 5.4 л/год |
| Тактность двигуна | Двотактний |
- Ціна: 305 965 ₴









