
Лезо Olfa HBB-5B сегментоване 25х126х0.7мм 5 шт., для H-1, NH-1, XH-1, XH-AL, HSW-1 (405511)
353 ₴
- Готово до відправки
- Код: 405511
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул: | HB-5B |
| Матеріал: | вуглецева сталь |
| Ширина леза: | 25 мм |
| Товщина леза: | 0.7 мм |
| Довжина леза: | 126 мм |
| Інструмент: | XH-1. H-1 |
| Кількість: | 5 |
| Паковання: | пластиковий контейнер у блістерному пакованні |
| Виробник: | OLFA (Японія) |
| Сфера застосування: | для розрізання щільного паперу. картону. тонкого пластику. шкіри. часто використовують для розрізання тонувальної плівки. у спеціалізованих майстернях |
Леза Olfa HB-5B:
- п'ять ультрагострих лез 25 мм для надміцних ножів Olfa;
- лезо розділене на сім різальних сегментів;
- подвійний кут заточування;
- під час виготовлення лез застосовується подвійний процес заточування й загартування, які створюють на 25% гостріше лезо, ніж лезо LB. Хоча й крихкіша;
- леза OLFA спеціально виготовлені для ручного інструменту та рекомендовані для використання з ножами OLFA.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olfa |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Тип | Лезо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353 ₴
