
Генератор GENERGA SP4HE однофазний бензиновий ГЕНЕРГА (01010101008)
144 394 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01010101008
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Генератор GENERGA SP4HE однофазний бензиновий ГЕНЕРГА (01010101008)
Надійний і надійний генератор із двигуном Honda GX270 ідеально підходить для професійного та довгострокового інтенсивного використання на будівельних майданчиках та інших об'єктах. Цей генератор призначений як для легких, так і для важких машин, як-от бетонозмішувач, пневматичний молоток, дискова пила, морозильна камера тощо. З цим генератором ви можете купити набір жорстких або надувних коліс, які забезпечать чудову мобільність у різних умовах.
Додаткове обладнання:- Надувні колеса та набір ручок
- Жорсткі колеса та набір ручок
Специфікації
- Номінальна потужність: 4.2/4.2 кВА/кВт
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Двигун: Honda GX270
- Оберти двигуна: 3000 min -1
- Тип стартера: Ручний
- Об'єм паливового бака: 5.3 л
- Витрата палива за 75% навантаження: 1.5 л/ч
- Габарити: 805 x 500 x 500 мм
- Вага: 57 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generga |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 4 кВт |
| Повна потужність | 4 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 60 років |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 3 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Захисний кожух | Ні |
| Кількість коліщат | 2 |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 805 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Двигун | |
| Марка двигуна | HONDA |
| Об'єм паливного бака | 5.3 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживання палива | 1.5 л/год |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 394 ₴







