
Генератор GENERGA SP6HL однофазний бензиновий ГЕНЕРГА (01010101019)
164 636 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01010101019
Генератор GENERGA SP6HL однофазний бензиновий ГЕНЕРГА (01010101019)
Генератор SP6HL; номінальна потужність 6 кВА/6 кВт; HONDA GX390; 13 л.с.; альтернатор NSM (Італія) безщітковий; точність напруги +5%, – 10%; коеф. потужності 1; бак 32 л; IP23; клас ізоляції H; тепловий захист; захист від браку змащування; ел. по
Надійний і потужний електричний генератор із двигуном Honda GX390 ідеально підходить для професійного та інтенсивного використання в складних умовах. Цей генератор ідеально підходить як для невеликих, так і для великих машин, повітряних компресорів, зварювальних апаратів, мобільних кондиціонерів і багато чого іншого. Застосовність і стійкість цього генератора до різних умов роблять його надійним варіантом для високої якості. За допомогою цього генератора ви можете купити набір жорстких або надувних коліс, які забезпечать чудову мобільність у найрізноманітніших умовах.
Додаткове обладнання:
- Надувні колеса та набір ручок
- Жорсткі колеса та набір ручок
Специфікації
- Номінальна потужність: 6.0/6.0 кВА/кВт
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Двигун: Honda GX390
- Оберти двигуна: 3000 min -1
- Тип стартера: Ручний
- Об'єм паливового бака: 32 л
- Витрата палива за 75% навантаження: 2.0 л/год
- Габарити: 805 x 500 x 500 мм
- Вага: 70 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generga |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Повна потужність | 6 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 16 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Захисний кожух | Ні |
| Кількість коліщат | 2 |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Ступінь автоматизації | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 805 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Двигун | |
| Марка двигуна | HONDA |
| Об'єм паливного бака | 32 л |
| Споживання палива | 2 л/год |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 164 636 ₴








