Генератор GENERGA WP220DCHE зварювальний (ГЕНЕРГА) (01020102002)
Зварювальний генератор WP220DCHE; 400 В: 6,5 кВА/5,2 кВт; 230В: 3,5кВА/3,5кВт; HONDA GX390; 13 л.с.; альтернатор NSM (Італія) щітковий; постійний струм; діапазон регулювання 40-200 А; електроди 1,6-4,5 мм; 805х500х500 мм; 97 дБ; IP 23; 93 кг
Надійний і професійний електрогенератор у комплекті з двигуном Honda GX390. Призначений для роботи на будівельних майданчиках, фермах та інших роботах, де немає надійного електропостачання. Може слугувати електричго генератора та зварювального апарату. Завдяки своїй адаптивності та конструкції цей генератор дуже мобільний і простий у транспортуванні. На додаток до цього генератора можна придбати набір зварювальних кабелів завдовжки 8 метрів і набір жорстких або надувних коліс для ще більшої мобільності.
Стандартне обладнання:
- Комплект зварювальних кабелів (4 метри)
Додаткове обладнання:
- Комплект зварювальних кабелів (8 метрів)
- Комплект коліс і ручок із жорсткими колесами
- Комплект коліс і ручок із надувними колесами
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Струм зварювання за 35%: 220 А
- Струм зварювання за 60%: 170 А
- Тип струму: Постійний
- Діаметр електрода: 5 мм
- Номінальна потужність 400 В: 6.5/5.2 кВА/кВт
- Номінальна потужність 230 В: 3.5/3.5 кВА/кВт
- Напруга: 230/400 В
- Частота: 50 Гц
- Двигун: Honda GX390
- Оберти двигуна: 3000 хв -1
- Тип стартера: Ручний
- Об'єм паливного бака: 6.1 л.
- Витрата палива за 75% навантаження: 2.4 л/год
- Рівень шуму Lwa: 97 дБ
- Габарити: 80.5x50x50
- Вага: 93 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generga |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 3 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 93 кг |
| Ширина | 500 мм |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 500 см |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Довжина: | 805 м |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Система пуску | Ручна |
| Сумісність із маркою | Honda |
- Ціна: 221 611 ₴







