
Генератор GENERGA TP5H трифазний бензиновий (ГЕНЕРГА) (01010102001)
113 822 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01010102001
Генератор GENERGA TP5H трифазний бензиновий (ГЕНЕРГА) (01010102001)
Купити Генератор TP5H; 400 В: 5кВА/4,0кВт; 230 В: 2,2 кВА/2,2 кВт; HONDA GX270; 8 л.с.; альтернатор NSM (Італія) щітковий; точність напруги +6%, – 6%; 805х500х500 мм; 96 дБ; IP 23; 61 кг.
Надійний трифазний генератор Honda GX270 призначений для професійного та інтенсивного використання на будівельних майданчиках та в інших місцях, де це потрібно. Цей генератор дуже довговічний і підходить як для легкої, так і для важкої техніки, бетономішалки, пневматичго молотка тощо. Крім того, цей генератор можна адаптувати й використовувати як генератор резервного для забезпечення безперебійного потоку енергії. З цим генератором ви можете купити набір жорстких або надувних коліс, які забезпечать вам велику мобільність у різних умовах.
Специфікації
- Номінальна потужність 400 В: 5кВА/4,0 кВт
- Номінальна потужність 230 В: 2,2 кВА/2,2 кВт
- Напруга: 230/400 В
- Частота: 50 Гц
- Двигун: Honda GX270
- Оберти двигуна: 3000 хв -1
- Тип стартера: Ручний
- Місткість паливного бака: 5,3 л
- Витрата палива за навантаження 75%: 1,5 л/год
- Габарити: 805х500х500 мм
- Вага: 61кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generga |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 4 кВт |
| Повна потужність | 4 кВА |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 3 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 кг |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 805 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Ні |
| Захисний кожух | Ні |
| Кількість коліщат | 2 |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | HONDA |
- Ціна: 113 822 ₴
