
Борфреза циліндрична без торцевих зубців PROFITOOL — 2х11х38х3 мм (A02113-2)
593 ₴
- В наявності
- Код: A02113-2
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза циліндрична без торцевих зубців PROFITOOL — 2х11х38х3 мм
Призначення:
- для швидкого зняття припусків під час оброблення м'яких кольорових металів і пластиків.
Технічні характеристики:
- Діаметр: 2 мм;
- Довжина робочої частини: 11 мм;
- Загальна довжина: 38 мм;
- Діаметр хвостовика: 3 мм;
- Форма: Циліндрична;
- Тип: A, ZYA, SA;
- Насічка: 2;
- Матеріал: Твердий сплав (ТС);
- Конструкція: Суцільна;
- Виготовлено відповідно до: DIN 8033 MY.
Рекомендовано для матеріалів:
- латунь;
- мідь;
- чавун;
- бронза;
- сталь;
- загартована сталь;
- неіржавка сталь; нікелеві сплави, титан.
Країна виробник:
- Великобританія
Країна реєстрації бренда:
- Україна
Комплект постачання:
- Борфреза циліндрична без торцевих зубців PROFITOOL — 2х11х38х3 мм (A02113-2)
- пластиковий бокс

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profitool |
| Країна виробник | Великобританія |
| Довжина загальна | 38 мм |
| Довжина робочої частини | 11 мм |
| Діаметр робочий | 2 мм |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Чавун, Мідь, Метал, Загартована сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 593 ₴


