
Борфреза циліндрична без торцевих зубців PROFITOOL — 12х25х70х6 мм для високоміцних сталей (A12256-6STEEL)
2 456 ₴
- Готово до відправки
- Код: A12256-6STEEL
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза циліндрична без торцевих зубців PROFITOOL — 12х25х70х6 мм для високоміцних сталей
Борфрези для сталевого та чавунного лиття мають спеціально розроблену форму насічки, щоб задовольнити щораз більший попит на ринку оброблення литих виробів зі сталі та чавуну. Цей інструмент є більш економічно вигідною альтернативою стандартним методам оброблення, завдяки більшому об'єму віддаленого матеріалу під час оброблення.
Особливості та переваги:
- Спеціальна покращена геометрія насічки — підвищує продуктивність обробки сталевих деталей, порівнюючи з 2, 5 і 6 насічками;
- Агресивна форма різальної частини — утворює грубий струж і збільшує обсяг видаленого матеріалу;
- Спеціально розроблена для сталей геометрія різальної частини — зменшує нагрівання різального краю;
- Оброблені на обладнанні з ЧПУ — стабільна висока якість;
- Вироблено відповідно до жорстких стандартів контролю якості — проводиться інспекція 100% паяних з'єднань.
Технічні характеристики:
- Діаметр: 12 мм;
- Довжина робочої частини: 25 мм;
- Загальна довжина: 70 мм;
- Діаметр хвостовика: 6 мм;
- Форма: Циліндрична;
- Тип: A, ZYA, SA;
- Насечка: 6STEEL;
- Матеріал: Твердий сплав (ТС);
- Конструкція: Паяна.
Рекомендовано для матеріалів:
- високоміцна сталь
Країна виробник:
- Великобританія
Країна реєстрації бренда:
- Україна
Комплект постачання:
- Борфреза циліндрична без торцевих зубців PROFITOOL — 12х25х70х6 мм для високоміцних сталей (A12256-6STEEL)
- пластиковий бокс

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profitool |
| Країна виробник | Великобританія |
| Довжина загальна | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Діаметр робочий | 12 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Основні | |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 456 ₴


