
Борфреза сферична PROFITOOL — 16х14х59х6 мм (D15156-3)
2 737 ₴
- Готово до відправки
- Код: D15156-3
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза сферична PROFITOOL — 16х14х59х6 мм
Призначення:
- для швидкого зняття припусків під час оброблення м'яких кольорових металів і пластиків.
Технічні характеристики:
- Діаметр: 16 мм;
- Довжина робочої частини: 14 мм;
- Загальна довжина: 59 мм;
- Діаметр хвостовика: 6 мм;
- Форма: Сферична;
- Тип: D, KUD, SD;
- Насечка: 3;
- Матеріал: Твердий сплав (ТС);
- Конструкція: Паяна;
- Виготовлено відповідно до: DIN 8033 ALU.
Рекомендовано для матеріалів:
- алюміній;
- пластик.
Країна виробник:
- Великобританія
Країна реєстрації бренда:
- Україна
Комплект постачання:
- Борфреза сферична PROFITOOL — 16х14х59х6 мм (D15156-3)
- пластиковий бокс

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profitool |
| Країна виробник | Великобританія |
| Довжина загальна | 59 мм |
| Довжина робочої частини | 14 мм |
| Діаметр робочий | 16 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Основні | |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 737 ₴


