
Борфреза конусна 90° PROFITOOL — 25х12.7х60x6 мм (K25126-6)
4 853 ₴
- Готово до відправки
- Код: K25126-6
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза конусна 90° PROFITOOL — 25х12.7х60x6 мм
Призначення:
- для швидкого зняття припусків під час оброблення м'яких кольорових металів і пластиків.
Технічні характеристики:
- Діаметр: 25 мм;
- Довжина робочої частини: 12,7 мм;
- Загальна довжина: 61 мм;
- Діаметр хвостовика: 6 мм;
- Форма: Конусна;
- Кут: 90 °;
- Тип: K, KSK, SK;
- Насечка: 6;
- Матеріал: Твердий сплав (ТС);
- Конструкція: Паяна;
- Виготовлено відповідно до: DIN 8033 MX.
Рекомендовано для матеріалів:
- латунь;
- мідь;
- чавун;
- бронза;
- сталь;
- загартована сталь;
- неіржавка сталь; нікелеві сплави, титан.
Країна виробник:
- Великобританія
Країна реєстрації бренда:
- Україна
Комплект постачання:
- Борфреза конусна 90° PROFITOOL — 25х12.7х60x6 мм (K25126-6)
- пластиковий бокс

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profitool |
| Країна виробник | Великобританія |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь, Нержавіюча сталь, Метал, Мідь, Чавун |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 25 мм |
| Довжина загальна | 61 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал різальної частини | Твердий сплав |
| Наявність підшипника | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 853 ₴


