
Борфреза сфериконічна загострена (снарядна) PROFITOOL — 3х14х38x3 мм (G03123-3)
740 ₴
- Готово до відправки
- Код: G03123-3
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза сфериконічна загострена (снарядна) PROFITOOL — 3х14х38x3 мм
Призначення:
- для швидкого зняття припусків під час оброблення м'яких кольорових металів і пластиків.
Технічні характеристики:
- Діаметр: 3 мм;
- Довжина робочої частини: 14 мм;
- Загальна довжина: 38 мм;
- Діаметр хвостовика: 3 мм;
- Форма: Сфероконічна загострена (снарядна);
- Тип: G, SPG, SG;
- Насечка: 3;
- Матеріал: Твердий сплав (ТС);
- Конструкція: Суцільна;
- Виготовлено відповідно до: DIN 8033 ALU.
Рекомендовано для матеріалів:
- алюміній;
- пластик.
Країна виробник:
- Великобританія
Країна реєстрації бренда:
- Україна
Комплект постачання:
- Борфреза сфериконічна загострена (снарядна) PROFITOOL — 3х14х38x3 мм (G03123-3);
- пластиковий бокс.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profitool |
| Країна виробник | Великобританія |
| Довжина загальна | 38 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Діаметр робочий | 3 мм |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴


