
Борфреза конічна загострена PROFITOOL — 6х12,7х49x3 мм (M06123-3)
1 216 ₴
- Готово до відправки
- Код: M06123-3
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза конічна загострена PROFITOOL — 6х12,7х49x3 мм
Призначення:
- для швидкого зняття припусків під час оброблення м'яких кольорових металів і пластиків.
Технічні характеристики:
- Діаметр: 6 мм;
- Довжина робочої частини: 12 мм;
- Загальна довжина: 49 мм;
- Діаметр хвостовика: 3 мм;
- Форма: Конічна загострена;
- Кут: 22 °;
- Тип: M, SKM, SM;
- Насечка: 3;
- Матеріал: Твердий сплав (ТС);
- Конструкція: Паяна;
- Виготовлено відповідно до: DIN 8033 ALU.
Рекомендовано для матеріалів:
- алюміній
- пластик
Країна виробник:
- Великобританія
Країна реєстрації бренда:
- Україна
Комплект постачання:
- Борфреза конічна загострена PROFITOOL — 3х11х38x3 мм (M03113-3)
- пластиковий бокс

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profitool |
| Країна виробник | Великобританія |
| Довжина загальна | 49 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 216 ₴


