
Лезо Olfa AB-50 сегментоване 9 мм 50 шт (130512)
702 ₴
- Готово до відправки
- Код: 130512
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул: | AB-50 |
| Матеріал: | вуглецева сталь |
| Ширина леза: | 9 мм |
| Товщина леза: | 0.38 мм |
| Довжина леза: | 80 мм |
| Інструмент: | S. SVR-1. SVR-2. SAC-1. PA-2 |
| Кількість: | 50 |
| Паковання: | пластиковий контейнер |
| Виробник: | OLFA (Японія) |
| Сфера застосування: | для розрізання щільного паперу. картону. тонкого пластику. шкіри. часто використовують для розрізання тонувальної плівки. у спеціалізованих майстернях |
Леза Olfa AB-50:
- п'ятдесят міцних сталевих лез 9 мм для високоміцних ножів Olfa;
- тринадцять різальних сегментів;
- під час виготовлення лез застосовується подвійний процес заточування — такі леза міцніші, ніж леза серії Excel Black LBB. хоча менш гострі;
- леза OLFA спеціально виготовлені для ручного інструменту та рекомендовані для використання з ножами OLFA.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olfa |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Тип | Лезо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴

