Струбцина пружинна BESSEY Clippix 75х70 мм (XC7)
Переваги:
- Легка та зручна;
- Функціональна й ергономічна;
- Максимальна стійкість.
Технічні характеристики:
- Ширина затискача: 75 мм (3");
- Винос: 70 мм (2.3/4");
- Максимальна сила затиску: 170 N;
- Вага: 0,181 кг.
Спеціалізація:
- Меблі та столярні роботи;
- Інтер'єрні роботи;
- Внутрішнє оздоблення;
- DIY;
- Легке затискання будь-яких предметів;
- Швидке і дбайливе затискання.
Матеріал/поверхня:
- Верхня та нижня частини з армованого пластику PA6;
- Пружина з пружинної сталі.
Рекомендації з техніки безпеки:
- Затискні інструменти не призначені для підіймання, вилучення або транспортування деталей;
- Затискні інструменти мають затягуватися тільки вручну без додаткових пристосувань;
- Неправильне застосування може призвести до травм персоналу та зниження фінансової шкоди;
- Ніколи не міняйте та недоробляйте затискні інструменти, застосовуйте їх тільки в оригінальному стані. За потреби використовуйте тільки оригінальні запасні частини.
Рекомендації щодо догляду:
- Видаляти забруднення;
- Проводити регулярне чищення залежно від ступеня забруднення.
Комплект постачання:
- Струбцина пружинна BESSEY Clippix 75х70 мм (XC7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bessey |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.181 кг |
| Виступ | 70 мм |
| Затискне зусилля | 170 Н |
| Захист від прослизання | Так |
| Матеріал струбцини | Пластик |
| Механізм | Пружинний |
| Стан | Новий |
| Тип | Прищіпка |
| Ширина затиску | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴




