Матеріал метал; Розміри, мм 850 x 850 x 457
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см |
| Довжина: | 45.7 м |
| Комплектація | Візок інструментальний - 1 шт. |
| Кількість відділень (карманів) | 5 шт |
| Максимальне навантаження | 635 кг |
| Серія | McLaren |
| Тип | обладнання для майстерні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 349 ₴






