Акумуляторний пилосос Makita DCL281FZ (без АКб):
переваги
- BL- безщітковий двигун
- До 100 хвилин роботи від батареї ємністю 6.0 Ah у низькому режимі роботи та до 50 хвилин у максимальному
- Чудова потужність всмоктування. 70 мбарів
- HEPA - фільтр з ефектністю до 99,97% (опція)
- Місткість контейнера 800 мл
- Ідеально підходить для очищення в житлових приміщеннях і автомобілях
- 2-ступенева система фільтрації дає змогу спростити очищення і швидше утилізувати сміття.
- Фільтр попереднього очищення можна мити в мильній воді для повторного використання.
- Містить кілька сопелів для різних застосувань.
- Ергономічна м'яка ручка
- Низький рівень шуму
- Світлодіодна підсвітка
технічні характеристики
| Акумулятор, кейс для транспортування та зарядний пристрій не входять до комплекту постачання | |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Потік повітря | 1.500 л/хв |
| Максимальна потужність всмоктування | 7 кПа |
| Місткість бака | 0,75 л |
| Максимальний обсяг повітря | 1,5 м3/хв |
| Тривалість роботи (BL1860B) | до 100 хв |
| Розміри (Д х Ш х В) | 1018 x 113 x 155 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1,2 кг |
комплект постачання
- Насадка для підлоги
- Щілинна насадка
- Трубка
- Тримач для насадок
- Фільтр
- Предфільтр
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Швидка зарядка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 383 ₴

