
Повітродувка акумуляторна DUB 361 Z; 18 В+18 В; 4,4 м.куб/хв; 57/93 м/с; без АКБ і ЗП; 2,6 кг (DUB361Z)
11 456 ₴
- В наявності
- Код: DUB361Z
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повітродувка акумуляторна DUB 361 Z; 18 В+18 В; 4,4 м.куб/хв; 57/93 м/с; без АКБ і ЗП; 2,6 кг (DUB361Z)
- Винятково висока потужність інструменту забезпечує ефективне здування листя та садового сміття.
- Плечовий ремінь забезпечує зручну роботу з інструментом
- Довгий наконечник
- Низький рівень шуму дозволяє використовувати інструмент у громадських місцях чи житлових районах
- Електронний регулятор потоку повітря (високий/низький) забезпечує високу ефективність роботи з інструментом
- Пилозахищений та водостійкий інструмент для ефективної роботи
- Орієнтовний час роботи від BL1830B - 17 - 51 хв
- Орієнтовний час роботи від BL1860B - 36 - 109 хв
- Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Акумуляторна повітродувка Makita DUB 361 Z :
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | щітковий |
| Кількість обертів холостого ходу 1 швидкість | 10.000 /хв |
| Кількість обертів холостого ходу 2 швидкість | 17.000 /хв |
| Швидкість повітряного потоку | 93 м/сек |
| Регулювання обсягу повітря | 2 x |
| Максимальний об'єм повітря | 4,4 м³/хв |
| Швидкість повітряного потоку 1 швидкість | 57 м/сек |
| Швидкість повітряного потоку 2 швидкість | 93 м/сек |
| Максимальна продуктивність 1 швидкість | 2,6 м³/хв |
| Максимальна продуктивність 2 швидкість | 4,4 м³/хв |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 82 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 94,7 дБ(А) |
| Вібрації: холостий хід | 2,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 905 x 141 x 194 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 2,6 кг |
Акумуляторна повітродувка Makita DUB 361 Z :
комплектація
Інструкція з експлуатації
Картонна коробка
Довге сопло
Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип приводу | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 456 ₴






