
Мініпила ланцюгова безщіткова DUC101SF; ЗП DC18SD + АКБ 18В (632G12-3) х 1шт.; шина 100 мм; крок ланцюга 0,325"; шв. ланцюга 8
22 186 ₴
- В наявності
- Код: DUC101SF
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мініпила ланцюгова безщіткова DUC101SF; ЗП DC18SD + АКБ 18В (632G12-3) х 1шт.; шина 100 мм; крок ланцюга 0,325"; шв. ланцюга 8 м/сек; 2 кг. (DUC101SF)
- Багатофункціональна, проста у використанні, легка та компактна пилка для обрізання дерев та чагарників у саду та не тільки
- Нова заміна та регулювання натягу пиляльного ланцюга без використання інструментів (просто послабте та знову затягніть важіль, щоб автоматично відрегулювати натяг пиляльного ланцюга)
- Автоматичне змащування ланцюга
- Компактний та легкий двигун Makita BL для підвищення ефективності роботи
- Двосторонній важіль блокування вимикача для зручності користувача
- Рухливий захисний кожух закриває верхню частину напрямної шини і поступово відкривається ширше в міру того, як пиляльний ланцюг глибше врізається у гілку.
- Пиляльний ланцюг: 80TXL 100 мм
- Віконце для контролю рівня оливи змащення ланцюга дозволяє оператору легко перевірити рівень оливи
- М’яка ергономічна рукоятка для комфортної та контрольованої роботи
- Електричне гальмо для максимальної безпеки та продуктивності BRAKE
- Технологія Extreme Protection Technology (XPT) розроблена для підвищення пило- та вологопроникності при роботі в суворих умовах.
- Схема захисту акумулятора захищає від перевантаження, надмірного розряду та перегріву
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Крок ланцюга | 0,325 " |
| Довжина розпилу | 100 мм |
| Швидкість ланцюга | 8 м/с |
| Ємність масляного резервуара | 50 мл |
| Вихідна потужність | 320 Вт |
| Рівень шуму: звукова потужність | 87 дБ(А) |
| Розміри (Д х Ш х В) | 408 x 90 x 249 мм |
| Вага з АКБ | 2 кг |
Шина та ланцюг 100 мм
Акумулятор 3 Аг BL1830B
Зарядний пристрій DC18SD
Мастило до ланцюна
Напилок для заточування ланцюгів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 186 ₴









