
Пила ланцюгова Makita DUC355Z (без АКБ); шина 350мм; крок ланцюга 3/8"; шв. ланцюга 20м/сек; 5,4 кг (DUC355Z)
31 952 ₴
- В наявності
- Код: DUC355Z
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила ланцюгова Makita DUC355Z (без АКБ); шина 350мм; крок ланцюга 3/8"; шв. ланцюга 20м/сек; 5,4 кг (DUC355Z)
- Система 36 вольт 18 В +18 В (використання 2х акумуляторів 18 вольт)
- BL Makita - надійний і потужний безщітковий двигун, що не вимагає обслуговування і споживає менше енергії, ніж щіткові аналоги
- BL Makita двигун з прямим приводом забезпечує високу продуктивність різання 0-20 м/с
- Унікальна система прямого приводу дозволяє отримати максимальний коефіцієнт корисної дії
- XPT - - Технологія наднадійного захисту від пилу та вологи
- Низький рівень шуму дозволяє використовувати інструмент у громадських місцях чи житлових районах.
- гальмо SafetyMatic миттєво зупиняє ланцюг при зворотній віддачі
- Ідеально збалансована конструкція пилки для зменшення втоми оператора під час роботи
- Натяг ланцюга ключовий
- Великий отвір масляного бака дозволяє користувачу легко перевіряти рівень масла
- Індикатор розряджання акумуляторів
- До 43 різів сухої сосни 150 м у діаметрі або до 250 різів бруса 50х100 мм від BL1860B
- Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
| Напруга акумулятора | 18 В + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Ємність масляного бака | 0,2 л |
| Крок ланцюга | 3/8 " |
| Довжина ланцюга | 350 мм |
| Швидкість ланцюга | 0-20 м/сек |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 87,8 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 98,7 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації: пиляння | 5,3 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 443 x 215 x 235 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 5,2 к |
Захисний чохол для ланцюга 350 мм 419288-5
Ланцюг 350 мм шири паза 1,1 крок ланцюга 3/8 958291652
Шина 350 мм шири паза 1,1 крок ланцюга 3/8 958035611
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 952 ₴






