
Лазерний далекомір LD050P; 0,05-50 м; захист IP54; 0,1 кг (LD050P)
6 759 ₴
- В наявності
- Код: LD050P
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лазерний далекомір LD050P; 0,05-50 м; захист IP54; 0,1 кг (LD050P)
- Інструмент випромінює добре видимі лазерні промені
- Лазерний прилад Класу 2, відповідно до IEC60825-1: 2007 „Радіаційна безпека лазерних виробів“
- Ідеально підходить для вимірювання окремих відстаней, площ, об'ємів, обчислення тригонометричних виразів та розбивки.
- Точні результати вимірювань забезпечують високу ефективність роботи без помилок
- Відмінне рішення для покрівельників, архітекторів, малярів, електриків, а також для укладання покриття для підлоги, монтажу конструкцій з гіпсокартону, кухонного обладнання тощо
- Ідеально підходить для вимірювання відстаней та кутів нахилу
- Функція пам'яті 5 останніх вимірювань
Лазерний далекомір 50м. Makita LD 050 P:
техничні характеристики
| Діапазон вимірювань | 0,05 - 50 м |
| Клас лазера | II |
| Клас захисту (IP) | IP54 |
| Тип лазера | 635 Нм |
| Число вимірювань на одній зарядці батарей | 3.000 |
| Електроживлення | AAA 1,5V (2 шт) |
| Точність вимірювання | ± 2 мм |
| Розміри | 116 x 45 x 29 мм |
| Вага | 0,1 кг |
Лазерний далекомір 50м. Makita LD 050 P:
комплектація
Інструкція з експлуатації
Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 759 ₴



