
Мийка високого тиску MAKITA HW111; 1700 Вт; 110 бар; макс. потік 370 л/год; шланг 5,5 м; макс. t=50°С; поршні з нержавіючої
17 829 ₴
- В наявності
- Код: HW111
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мийка високого тиску MAKITA HW111; 1700 Вт; 110 бар; макс. потік 370 л/год; шланг 5,5 м; макс. t=50°С; поршні з нержавіючої сталі; 9,8 кг + комплект насадок (HW111)
- Потужний універсальний колекторний двигун
- Аксіальнотрипоршневий насос із матеріалу INOX (нержавіюча сталь)
- Армований сталлю пневмопістолет
- Армований сталлю гумовий шланг із захистом від вигинів та поворотне з'єднання пневмопістолета
- TSS, дистанційне керування для повного відключення інструмента
- Вбудований інжектор миючих засобів із трубкою
- Поршні з нержавіючої сталі
- Кришка насоса виготовлена з анодованого алюмінію
- Легка установка додаткових аксесуарів та шлангу
- Вбудований шланговий барабан із фіксатором
- Прозорий зовнішній фільтр вхідної води
- Вбудований власник додаткових аксесуарів
Мийка високого тиску Makita HW111:
техничні характеристики
| Потужність | 1.700 Вт |
| Максимальний тиск | 110 бар |
| Максимальний потік води | 370 л/год |
| Довжина шланга | 5.5 м |
| Максимальна температура води на вході | 50 °C |
| Корпус насоса | алюміній |
| Поршень | нержавіюча сталь |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 79,1 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 87 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: холостий хід | 3,72 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Вага відповідно до EPTA | 9,8 кг |
Мийка високого тиску Makita HW111:
комплектація
Подовжувач для HW111 3320130
Пістолет-розпилювач для HW111 3320152
Насадка для HW111 3640650
Насадка для миючих засобів для HW111 3640670
Турбоштанга обприскувача для HW111 41169
Шланг - подовжувач високого тиску 5 м 3640660
Щітка для HW111 41185
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 829 ₴







