
Пила ланцюгова UC4051A; 2000 Вт; шина 40 см; ланцюг 3/8", 1,3мм, 56 ланок;розчіпна муфта;безключовий натяг ланцюга;повздовжнє
18 303 ₴
- В наявності
- Код: UC4051A
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила ланцюгова UC4051A; 2000 Вт; шина 40 см; ланцюг 3/8", 1,3мм, 56 ланок;розчіпна муфта;безключовий натяг ланцюга;повздовжнє розташування двигуна;5,1кг (UC4051A)
- Новий ергономічний дизайн корпусу
- Пила відмінно збалансована та зручна у користуванні за рахунок поздовжнього розташування двигуна
- Прозоре віконце для контролю рівня масла ланцюги
- Автоматичне мастило ланцюга
- Механічний гальмо вибігу ланцюга
- Аварійне гальмо зупиняє рух ланцюга та відключає подачу електроенергії
- Прогумована бічна та задня рукоятки
- Заміна та натяг ланцюга без використання допоміжного інструменту
- Запобіжна муфта від заклинювання
- Плавний пуск
| Споживана потужність | 2,000 Вт |
| Швидкість обертання ланцюга | 870 м/хв |
| Довжина шини | 400 мм |
| Довжина різання | 355 мм |
| Кількість ланок | 56 |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Ширина паза шини | 1,3 мм |
| Габаритна довжина | 892 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 5,6 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 303 ₴





