
Мотокоса бензинова Premium BC 500 B; 50,8 куб. см; 1,9 кВт; захоплення 41 см/25 см; 7,7 кг. (113785)
12 609 ₴
- В наявності
- Код: 113785
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотокоса бензинова Premium BC 500 B; 50,8 куб. см; 1,9 кВт; захоплення 41 см/25 см; 7,7 кг. (113785)
Технічні характеристики AL-KO Premium BC 500 B (113785)
Характеристики двигуна та пристрою
Тип двигуна 2-тактний
Потужність, к.с. 2.6 л.с.
Потужність, Вт 1900 Вт
Живлення бензинові
Об'єм двигуна 50.8 см.
Конструктивні та функціональні особливості
Об'єм паливного бака 0.75 л
Ремінь наплічний
Форма колодки велосипедна
Розташування двигуна верхнее
Конструкція штанги розбірна
Матеріал штанги алюміній
Додаткова інформація
Тип мотокоси
Максимальна товщина волосіні 2.4 мм
Вага 7.7 кг
Привод металевий вал
Гарантія 24 місяці
Розташована система леза, ніж
Ширина косіння ножем 25 см
Ширина косіння з лез 41 см
Клас професійні
Країна походження Германия
Комплектація
- Мотокоса бензинова;
- картонна коробка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 41 мм |
| Потужність двигуна | 2.6 к. с. |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 41 мм |
| Ширина скошування ножа | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 609 ₴
