
Мотокоса бензинова Comfort BC 400 B-S; 39,8 куб. см; 1,25 кВт; захоплення 41 см/25 см; алюмінієва розбірна штанга; 7,6 кг (114029)
11 699 ₴
- В наявності
- Код: 114029
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики AL-KO BC 400 B-S
Характеристики двигуна та пристрою
Тип двигуна 2-тактний
Потужність, к.с. 1.7 л.с.
Потужність, Вт 1250 Вт
Тип запуску ручний стартер
Живлення бензинові
Об'єм двигуна 39.8 см.
Конструктивні та функціональні особливості
Об'єм паливного бака 1 л
Ремінь наплічний
Форма ручки велосипедна
Розташування двигуна верхнє
Конструкція штанги розбірна
Матеріал штанги алюміній
Додаткова інформація
Тип мотокоси
Максимальна товщина волосіні 2.4 мм
Вага 7.6 кг
Привод металевий вал
Розташована система леза, ніж
Ширина косіння ножем 25 см
Ширина косіння з лез 41 см
Клас професійні
Країна походження Німеччина
Комплектація
- Коса бензинова;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон;
- картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 41 мм |
| Потужність двигуна | 1.7 к. с. |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Розбірна |
| Ширина скошування ліски | 41 мм |
| Ширина скошування ножа | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 699 ₴

