
Сумка закритого типу McLaren DEWALT PRO 20системи TSTAK для інструменту DeWALT DWST60104-9
5 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: DWST60104-9
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матеріал балістичний нейлон;Розміри 540 x 240 x 350 мм,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 см |
| Довжина: | 54 м |
| Комплектація | Сумка для інструмента - 1 шт. |
| Кількість відділень (карманів) | 43 шт |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Щільність | 1680 DEN |
| Серія | SOFT STORAGE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴









