Матеріал балістичний нейлон;Розмір 48 х 35 х 20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 48 см |
| Довжина: | 35 м |
| Комплектація | Рюкзак — 1 шт. |
| Кількість відділень (карманів) | 16 шт |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал | Баллістичний нейлон |
| Щільність | 1680 DEN |
| Серія | SOFT STORAGE |
| Тип | рюкзаки |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 364 ₴





