
Пила ланцюгова бензинова STIGA CS755
22 099 ₴
- В наявності
- Код: CS755
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 2.3 кВт; Довжина шини 45 см; Ланцюг 0,325’’,1.5 мм, 72 ланок; Вага 6.6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.6 кг |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | бензиновий 2-х тактний |
| Довжина шини | 45 см |
| Комплектація | Шина. Ланцюг. Ключ-викрутка |
| Потужність двигуна | 2.3 кВт |
| Об'єм паливного бака | 0.46 л |
| Об'єм двигуна | 52 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.26 л |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Швидкість ланцюга | 2.31 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 099 ₴









