
FOGO Генераторна установка інверторна F5001iSG (3.8кВт) електростарт
129 802 ₴
- Немає в наявності
- Код: F5001iSG
Інверторний бензиновий генератор FOGO F5001iSG - оснащений надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки Rato R225 D-Vi з максимальною потужністю на виході до 3.5 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід чи риболовлю ще яскравішим та комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 8.3 л вистачить до 8 год при 50% навантаженні. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів та комп'ютерів. Захист при низькому рівні мастила. Зручна захищена панель. Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження чи перегріву.Індикатор сигналу тривоги значно спрощує контроль при використанні.
Переваги електрогенератора FOGO F5001iSG:
Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
Кожух генератора дозволяє досягнути максимально тихої роботи
Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3%
Проста у використанні, багатофункціональна панель.
Точний контроль запальника, інтелектуальне управління швидкістю двигуна, більш висока ефективність, нижча витрата.
Можна використовувати для підключення медичного обладнання та чутливої техніки
3.6 кВт / 3.4 кВт - висока номінальна потужність (бензин/газ)
8.3 л - великий обсяг бака для палива за низької витрати
220 В - номінальна напруга під час роботи
13.9 А - номінальний струм під час роботи
Вбудований електростартер для швидкого запуску генератора
2 розетки 230В 16А на панелі керування
Вихід DC 12В 8.3А для зарядки акумуляторів
2 виходи USB з гумовою заглушкою: 5В 1А та 5В 2.1А
Роз'єм для паралельного підключення до ще одного генератора F5001iSG
590х465х511 мм - компактні габарити.
Висока мобільність завдяки великим колесам та зручним рукояткам для переміщення.
Комплектація:
Генератор FOGO F5001iSG - 1 шт
Набір ключів - 1 шт
Вилка штепсельна 220В - 1 шт
Набір проводів із затискачами на 12В - 1 шт.
Інструкція експлуатації - 1 шт
Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 8.3 л |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 91 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Да |
| Вид палива | Бензин |
| Витрати палива | 1.67 л/год л/кВтгод |
| Вихідна напруга | 220 В В |
| Клас | міні,Побутовий |
| Клас захисту | IP54 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,Вилка штепсельна 220В - 1 шт,Картонна упаковка,Набір ключів - 1 шт,Набір проводів із затискачами на 12В - 1 шт |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | Rato R225 D-Vi |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Об`єм бака для оливи | 0.5 л |
| Об'єм двигуна | 225 см3 куб.см |
| Особливості | Вихід USB,Паралельне підключення |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність максимальна 1ф | 3.5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.2 кВт |
| Потужність, бенз/газ | 3.6 кВт/3.4 кВт |
| Призначення | для дачі,для квадрокоптера,для кемпінгу,для комп'ютера,для рибалки |
| Реалізація | в кожусі,шумозахист |
| Розміри | 59x45.6x51 см мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Електростартер,Ручний |
| Тип встановлення | портативний |
| Час безперервної роботи | 8.0 рік годин |
| Частота електромережі | 50 Гц |
- Ціна: 129 802 ₴



